1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Corolla jako samochód przedkontraktowy w programie Najmu KINTO ONE
20 lipca 2022

Corolla samochodem przedkontraktowym

W programie Najmu KINTO ONE

Toyota przygotowała specjalną ofertę dla osób prywatnych i firm czekających dłuższy czas na zamówione auto. W programie Najmu KINTO ONE Klienci mają możliwość wynajmu Corolli Sedan na 12 lub 18 miesięcy do 30 000 km przebiegu. Oferta wyróżnia się brakiem opłaty wstępnej i korzystnymi niskimi ratami już od 1200 zł netto miesięcznie oraz obowiązuje do wyczerpania puli samochodów.

Specjalna oferta Najmu KINTO ONE stworzona przez Toyotę daje wszystkim Klientom czekającym na zamówione auto dowolnej marki możliwość wynajmu od ręki samochodu przedkontraktowego bez opłaty wstępnej i w niskich ratach. Można z niej skorzystać na okres 12 lub 18 miesięcy przy maksymalnym limicie przebiegu do 30 000 km.

Najem KINTO ONE to produkt finansowy skonfigurowany w taki sposób, że niskie raty są efektem spłacania jedynie utraty wartości samochodu w czasie trwania umowy. Od Leasingu KINTO ONE odróżnia go brak możliwości wykupu pojazdu po zakończeniu kontraktu.
Samochodem oferowanym w programie Najem KINTO ONE jest Corolla Sedan w wersji Comfort z silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 litra. Model zawiera pełny pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense 2.0 z inteligentnym tempomatem adaptacyjnym, dwustrefową klimatyzację automatyczną, system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym, 8-calowym ekranem dotykowym, interfejsy Apple CarPlay® i Android Auto™, usługi łączności Toyota Connected Car i 16-calowe felgi aluminiowe. W programie Najem KINTO ONE miesięczny koszt wynajmu Corolli Comfort to 1 200 zł netto przy umowie na 12 miesięcy i 20 000 km przebiegu. Oferta jest dostępna czasowo do wyczerpania puli samochodów.
Maciej Walecki – Specjalista ds. Rozwoju Produktów w Dziale KINTO Toyota Central Europe – podkreślił, że średni czas oczekiwania na nowe samochody znacząco się wydłużył ze względu na zaburzenia łańcuchów dostaw, dlatego Toyota zdecydowała się na oferowanie auta od ręki w niskich ratach i z okresem wynajmu dostosowanym do potrzeb osób prywatnych i firm. „Corolla Sedan z wyposażeniem Comfort to wygodny samochód z dużym bagażnikiem o eleganckiej stylistyce, który będzie dobrze służył na co dzień zarówno jako samochód firmowy, jak i osobom prywatnym. Uniwersalność, niezawodność i wysoka jakość sprawiają, że Corolla to najpopularniejszy samochód w Polsce i na świecie” – dodał.