Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd
Wideorozmowa z doradcą

Kontakt

Informacje ogólne

Auto Podlasie Sp. z o.o. Oddział Jasło

w Jaśle

ul. Produkcyjna 5

38-200 Jasło

+48 134 911 950

recepcja@toyota-jaslo.com.pl

Godziny otwarcia salonu:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

sobota: 9:00 - 15:00

Godziny otwarcia serwisu:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

sobota: 9:00 - 15:00

Salon

Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Paweł Matusz

Doradca ds. sprzedaży samochodów

+48 13 491 19 51

kom. +48 577 070 327

pmatusz@toyota-jaslo.com.pl

Radosław Rabenda

Doradca ds. sprzedaży samochodów

+48 13 491 19 52

kom. +48 577 070 796

rrabenda@toyota-jaslo.com.pl

Serwis

Jarosław Nowak

Doradca serwisowy

+48 13 491 19 56

jnowak@toyota-jaslo.com.pl

Kornelia Wietecha

Doradca serwisowy

+48 13 491 19 57

kwietecha@toyota-jaslo.com.pl

Zarząd

Konrad Bukowski

Dyrektor oddziału

kbukowski@toyota-jaslo.com.pl

Księgowość

Angelika Szczur

+48 134 911 958

aszczur@toyota-jaslo.com.pl

Ubezpieczenia Leasingi, Kredyty

Marzena Stachura

+48 790 209 595

mstachura@toyota-jaslo.com.pl

Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.