Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd

Kontakt

Informacje ogólne

Auto Podlasie Sp. z o.o. Oddział Jasło

w Jaśle

ul. Produkcyjna 5

38-200 Jasło

+48 134 911 950

recepcja@toyota-jaslo.com.pl

Godziny otwarcia salonu:

poniedziałek - piątek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-15.00

Godziny otwarcia serwisu:

poniedziałek - piątek: 8.00-17.00

sobota: 9.00-15.00

Salon

Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Paweł Matusz

Doradca ds. sprzedaży samochodów

+48 13 491 19 51

kom. +48 577 070 327

pmatusz@toyota-jaslo.com.pl

Radosław Rabenda

Doradca ds. sprzedaży samochodów

+48 13 491 19 52

kom. +48 577 070 796

rrabenda@toyota-jaslo.com.pl

Serwis

Jarosław Nowak

Doradca serwisowy

+48 13 491 19 56

jnowak@toyota-jaslo.com.pl

Kornelia Wietecha

Doradca serwisowy

+48 13 491 19 57

kwietecha@toyota-jaslo.com.pl

Zarząd

Konrad Bukowski

Dyrektor oddziału

kbukowski@toyota-jaslo.com.pl

Księgowość

Angelika Szczur

+48 134 911 958

aszczur@toyota-jaslo.com.pl

Ubezpieczenia Leasingi, Kredyty

Marzena Stachura

+48 790 209 595

mstachura@toyota-jaslo.com.pl

Twoje ustawienia plików cookies

Na stronie Toyota Polska używamy technologii cookies w celach dostosowania naszych usług i oferty do Twoich potrzeb, w celu reklamy, analizy i statystyki. Informacje zapisane w cookies mogą zawierać dane osobowe. Jeśli wyrażasz na to zgodę, przejdź do strony i korzystaj z niej normalnie lub dowiedz się, w jaki sposób możesz zmienić swoje ustawienia.

OK