1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. PROACE CITY najpopularniejszym kompaktowym vanem w Polsce
25 września 2023

Toyota PROACE CITY najpopularniejszym kompaktowym vanem w Polsce

Ostatnie egzemplarze w ofercie specjalnej od 88 300 zł netto

Toyota PROACE CITY nieprzerwanie od 2021 roku jest najpopularniejszym kompaktowym vanem w Polsce, a wszystko to za sprawą szerokiej gamy wersji nadwoziowych i silnikowych, a także Gwarancji PRO na 3 lata lub do miliona kilometrów. Ostatnie egzemplarze z 2022 roku tego modelu są teraz dostępne „od ręki” – już od 88 300 zł netto.

W styczniu 2020 roku w salonach Toyoty pojawił się model PROACE CITY i szybko zdominował polski rynek. Już w 2021 roku pojazd ten stał się najpopularniejszym kompaktowym vanem w Polsce, utrzymując tę pozycję do dziś. Tylko w sierpniu zarejestrowano 479 egz. tego kombivana, a od początku roku – 2530 egz. PROACE CITY jest liderem w swojej klasie z aż 28,8-procentowym udziałem.

Wszechstronność i funkcjonalność

Toyota PROACE CITY imponuje liczbą oferowanych wersji silnikowych, a także przemyślaną konstrukcją. Samochód ma dwie długości nadwozia – 4,4 m w wersji Standard lub 4,7 m w odmianie Long. Można nim przewozić przedmioty o długości odpowiednio 3,1 m lub 3,4 m i pomieścić towar o objętości do 3,8 m3 lub 4,4 m3 i masie do 1000 kg. PROACE CITY może także ciągnąć przyczepę o masie do 1,5 t.

Użytkowy pojazd Toyoty objęty jest Gwarancją PRO na milion kilometrów lub do 3 lat (co pierwsze nastąpi), która obowiązuje także po zamontowaniu specjalnej zabudowy, np. izotermicznej lub serwisowej. Ponadto można zamówić auto w wersji przeznaczonej na użytek policji, straży pożarnej, pogotowia energetycznego czy branży budowlanej.

Do wyboru są trzy wersje wyposażenia – Furgon Active, Furgon Comfort i Furgon Brygadowy Active.

Wersja Furgon Active zawiera m.in. manualną klimatyzację, tempomat z ogranicznikiem prędkości, regulację odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy, a także drzwi przesuwane z prawej strony.

W wersji Furgon Comfort obok systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense i kamery cofania 180° jest system multimedialny Toyota PRO-Touch z kolorowym ekranem dotykowym 8" z obsługą Apple CarPlay* oraz Android Auto™, wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz pomiędzy zegarami, a także trzymiejscowa kanapa z systemem Smart Cargo.

Furgon Brygadowy Active to konfiguracja 5-miejscowa (auto ma składana ławkę w drugim rzędzie) z przesuwanymi drzwiami po obu stronach i dwuskrzydłowymi, przeszklonymi drzwiami z tyłu, które otwierają się niesymetrycznie (60/40).

Ostatnie auta z 2022 roku z rabatem do 7500 zł netto

W sieci Toyota Professional dostępne są ostatnie egzemplarzy modelu PROACE CITY z 2022 roku. Samochody można odebrać „od ręki”, a rabat przy zakupie sięga nawet 7500 zł netto.

Toyota PROACE CITY Furgon Active z nadwoziem standard oraz silnikiem 1.2 D-4T 110 KM i 6-biegową skrzynią manualną kosztuje od 88 300 zł netto. Auto można też sfinansować w ramach Leasingu KINTO ONE, w którym przy umowie na 36 miesięcy, przy 10-procentowej wpłacie własnej oraz z limitem przebiegu wynoszącym 60 tys. km w trakcie trwania kontraktu miesięczna rata wynosi od 1101 zł netto. Przedsiębiorcy mogą się także zdecydować na Leasing 103%.

PROACE CITY dostępny jest też w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE – już od 1536 zł brutto. Kontrakt dla osób prywatnych zawierany jest na 3 lata, wymagana jest wpłata własna wynosząca 10% ceny pojazdu brutto, a limit przebiegu w trakcie trwania umowy wynosi 60 tys. km.